EKLEM SAĞLIĞI KATEGORİSİNİN #1 NUMARALI KOLLAJEN MARKASI

2000 yılın'dan bu yana, sektördeki en yüksek kalite standartlarına sahip doğal sağlık ürünlerini ve eklem sağlığı için etkinliği bilimsel olarak kanıtlanmış olan ürünlerimizle kendimizi sürekli aştık. Yıllarca süren araştırmalarla, benzersiz bir kollajen hidrolizat elde etmemizi sağlayan özel bir üretim teknolojisi geliştirdik, bu teknolojinin adı AminoLock Kollajen.

Bugün, binlerce insanın Genacol'e dünyanın her yerinden güvendiğini bilmekle gurur duyuyoruz!


Bir Molekül TEK KOLLAJEN

AminoLock Collagen, özel bir Genacol işlemi kullanılarak üretilmiştir: AminoLock Sequential Technology. Bu patentli teknoloji, Genacol'un araştırma ve geliştirme bölümü tarafından geliştirilmiştir ve kollajen amino asitlerinin iyileştirilmesinden oluşur. Enzimatik hidrolizin ardından, dünyada 1 kilodaltondan daha düşük molekül ağırlığı olan tek kollajeni elde ediyoruz.

DAHA İYİ SONUÇLAR İÇİN!
ÜSTÜN EMİLİM

Dünyanın en düşük moleküler ağırlığına sahip bir molekül" ne demek? Bu, Genacol Collagen AminoLock molekülünün boyutunun standart kolajen moleküllerinden daha küçük olduğu anlamına gelir. Daha küçük olduğu için, sindirim sisteminin bariyerinden çok daha kolay geçer. Bu yüksek emilim bu nedenle daha iyi sonuçlar demektir!

Ayrıca bu kolay emilim süreci sizi kollajene özgü sindirim sistemi yan etkilerinden koruyacaktır.

ETKİNLİĞİ
BİLİMSEL OLARAK KANITLANMIŞTIR

Genacol AminoLock kollajen'in etkinliği, bağımsız ve uluslararası kabul görmüş 3 bağımsız klinik çalışma ile bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Ek olarak, Genacol AminoLock® kollagen'in yararları hakkındaki bilgilerimizi genişletmek için şu anda McGill Üniversitesi ile yakın bir şekilde çalışılmaktadır. Genacol ile eklem sağlığınızı korumak için güvenli ve etkili doğal ürünlerden temin edebilirsiniz.

EN YÜKSEK
KALİTE STANDARTLARI

Genacol® ürünleri sertifikalı farmasötik sınıf tesislerde üretilmektedir. Yüksek üretim standartlarımız, doğal ürünler endüstrisinin en yüksek kalite standartlarını taşıyan ürünleri garanti eder. Genacol AminoLock® kollagen ayrıca GDO ve GLÜTENSİZ üretilmektedir. ayrıca hidrolize kollajenimizi üretmek için kullanılan sığırlar Amerika'da meralarda yetiştirilir.

Bu sığırlar yan veya hormonla değil meralarda doğal otlarla beslenmektedirler.

Go to Top