icon

Senkron Sağlık Teknolojileri

Senkron Sağlık ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak, her türlü soru görüş ve talebinizi bizimle paylaşmak için iletişim formunu doldurabilir ya da telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

0312 482 0 444

Öveçler Mahallesi 1335 Sokak Kaan Apt. No:4/15 Öveçler, Ankara, Türkiye

EKLEM SAĞLIĞI KATEGORİSİNİN #1 NUMARALI KOLAJEN MARKASI

2000 yılın’dan bu yana, sektördeki en yüksek kalite standartlarına sahip doğal sağlık ürünlerini ve eklem sağlığı için etkinliği bilimsel olarak kanıtlanmış olan ürünlerimizle kendimizi sürekli aştık. Yıllarca süren araştırmalarla, benzersiz bir kolajen hidrolizat elde etmemizi sağlayan özel bir üretim teknolojisi geliştirdik, bu teknolojinin adı AminoLock Kolajen.

Bugün, binlerce insanın Genacol’e dünyanın her yerinden güvendiğini bilmekle gurur duyuyoruz!

 

Bir Molekül TEK KOLAJEN

AminoLock Collagen, özel bir Genacol işlemi kullanılarak üretilmiştir: AminoLock Sequential Technology. Bu patentli teknoloji, Genacol’un araştırma ve geliştirme bölümü tarafından geliştirilmiştir ve kolajen amino asitlerinin iyileştirilmesinden oluşur. Enzimatik hidrolizin ardından, dünyada 1000 Dalton ( kDA) daha düşük molekül ağırlığı olan tek kolajeni elde ediyoruz.

 

DAHA İYİ SONUÇLAR İÇİN!
ÜSTÜN EMİLİM

Dünyanın en düşük moleküler ağırlığına sahip bir molekül” ne demek? Bu, Genacol Collagen AminoLock molekülünün boyutunun standart kolajen moleküllerinden daha küçük olduğu anlamına gelir. Daha küçük olduğu için, sindirim sisteminin bariyerinden çok daha kolay geçer. Bu yüksek emilim bu nedenle daha iyi sonuçlar demektir!

Ayrıca bu kolay emilim süreci sizi kolajene özgü sindirim sistemi yan etkilerinden koruyacaktır.

 

ETKİNLİĞİ
BİLİMSEL OLARAK KANITLANMIŞTIR

Genacol AminoLock kolajen’in etkinliği, bağımsız ve uluslararası kabul görmüş 3 bağımsız klinik çalışma ile bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Ek olarak, Genacol AminoLock kolajen’in yararları hakkındaki bilgilerimizi genişletmek için şu anda McGill Üniversitesi ile yakın bir şekilde çalışılmaktadır. Genacol ile eklem sağlığınızı korumak için güvenli ve etkili doğal ürünlerden temin edebilirsiniz.

 

EN YÜKSEK
KALİTE STANDARTLARI

Genacol ürünleri sertifikalı farmasötik sınıf tesislerde üretilmektedir. Yüksek üretim standartlarımız, endüstrisinin en yüksek kalite standartlarını taşıyan ürünleri garanti eder. Genacol AminoLock Kolajen ayrıca GDO ve GLUTEN içermez. Hidrolize kolajenimizi üretmek için kullanılan sığırlar ALMANYA’da meralarda yetiştirilir.

Bu sığırlar yem veya hormonla değil meralarda doğal otlarla beslenmektedirler.